Privacy Policy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

  • velit esse cillum dolore
  • consectetur adipisicing elit
  • occaecat cupidatat non proident

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Jak nakupovat ?

Veškeré zboží je vyráběno ručně v omezeném množství, výroba je časově i technicky náročná. Přestože jsou naše internetové stránky průběžně aktualizovány, může se stát, že výrobek, o který máte zájem, není dočasně na skladě nebo je zcela vyprodán. V tomto případě Vás o tom budeme ihned informovat. 

Výrobky z naší dílny můžete rovněž zakoupit v obchodech:

Zdravá výživa, ..., Jindřichův Hradec (lžíce, naběračky)  


Zboží si můžete objednat nebo zadat přes e-mail. 

Možné způsoby odběru:
Osobně po elektronické domluvě v Hostkovicích.
Poštou na dobírku, za balné a poštovné účtujeme 90 Kč.
Poštou po předběžném zaplacení (v tomto případě účtujeme balné a obyčejné poštovné podle hmotnosti zásilky).

Při objednávání nezapomeňte prosím uvést název výrobku (tak, jak jej najdete pod obrázky na těchto stránkách) a počet. Dřevěnýmracek.cz Vaši objednávku potvrdí do 3 dnů. Každý zákazník má právo na vrácení zboží. Lze tak učinit do 30-ti dnů od převzetí výrobku v nepoškozeném stavu. Peníze Vám budou vráceny po odečtení poštovného. Vaše osobní data použije ,,DM,, pouze k účelu odeslání zboží, potvrzení a přijetí objednávky. Nebudou v žádném případě použita k jiným účelům či poskytována dalším osobám. Pokud máte nějakou připomínku, návrh či žádost, prosím napište nám.